Różowa torebka z łańcuszkiem

Plecak z misiem

Czarna torebka z łańcuszkiem

Torebki Palm Angels

Palm Angels nowa marka odzieżowa z Los Angeles z impetem wchodzi do świata mody. Założona w 2015 roku, a więc zaledwie przed sześcioma laty staje się powoli topowym graczem. Jej założyciel Francesco Ragazzi, znany włoski fotograf dotychczas pełnił funkcję dyrektora artystycznego marki Moncler.

W projektach sygnowanych Palm Angels wyraźnie widać fascynację Kalifornią i jej stylem życia. Dominuje miłość do słońca i do palm co wyraźnie podkreślono w nazwie. Kolorowe ubrania, buty i dodatki doskonale wpisują się w słoneczny klimat Los Angeles. Firma w oszałamiający sposób zapełnia lukę między markami luksusowymi a modą uliczną. Najprościej powiedzieć, że produkty Palm Angels to luksusowy streetwear.

Marka słynie głównie z t-shirtów, bluz z kapturem, dresów czy trampek. Do tego dochodzą modne dodatki jak na przykład słynne już torby Palm Angels. Produkty firmy przypadną do gustu przede wszystkim tym, którzy cenią wygodę i komfort.

Warto zwrócić uwagę na logo marki. Jest bardzo charakterystyczne i nie można go pomylić z żadnym innym. To nazwa firmy zapisana gotycką czcionką, specjalnie zaprojektowaną dla Palm Angels.

Wśród propozycji torebek na wiosnę – lato 2021 są torby w bardzo szerokiej gamie rozmiarów. To efekt pracy i przemyśleń projektantów w czasach pandemii. Z jednej strony szykujemy się na powrót do normalności,  z drugiej zaś przygotowujemy się do mającej nastąpić niebawem katastrofy.

Wśród najmodniejszych torebek tego sezonu są modele klasyczne, reprezentowane przez warianty eleganckie, ale i nieco zwariowane. Do tej właśnie ostatniej kategorii należą torebki Palm Angels. Kolejny trend, zdecydowanie poprawiający humor, to produkty w cukierkowych kolorach. Takie właśnie torebki proponują nam projektanci zatrudnieni przez Palm Angels. Bardzo modne są również modele zdobione łańcuchami. Zostały  wylansowane w ubiegłym roku przez dom mody Bottega Veneta, ale jak widać, dodatki z łańcuszkami zostaną z nami dużo dłużej.

Torebki Palm Angels produkowane są we Włoszech, a to gwarancja doskonałego stylu i wysokiej jakości.

Dodatki proponowane przez markę na rok 2021 doskonale wpisują się w trendy. To zasługa designerów tworzących projekty dla Palm Angels. Nowością na ten rok są torebki określane jako „mini padlock bag”. To bardzo obecnie modny typ torebki luksusowej. Tego typu akcesoria znajdują się w ofercie wielu renomowanych marek m.in. Gucci czy Prada. Dlatego warto zapoznać się z najnowszą propozycją firmy. To dwie fantastyczne, doskonale i z wyczuciem zaprojektowane torebki.

Obie reprezentują ten sam model „mini padlock bag”. Różnią się jedynie kolorem. Ta różnica jest jednak bardzo wyraźna. Torebki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (polipropylenu). Mają bardzo wygodną zamykaną na magnes klapkę. Obie ozdobione są z przodu wytłoczonym i nadrukowanym bardzo charakterystycznym białym logo Palm Angels. To klasyczne torebki na ramię ozdobione mosiężnym kulkowym łańcuszkiem pełniącym funkcję paska. Łańcuch długości 59 cm w kolorze starego srebra można regulować. Wymiary torby to 18,5 cm x 15 cm x 9 cm co czyni ją raczej niezbyt dużą. 

Pierwsza z nich to czarna torebka Palm Angels. Druga jest różowo- fioletowa a właściwie jak twierdzi producent to neonowa fuksja. Każda jest piękna na swój sposób, a wybór nie będzie łatwy.