Markę Palm Angels uwielbiam od kiedy tylko zobaczyłam relacje z pokazu w Mediolanie w VOGUEu. Jest to moim zdaniem idealne połączenie streetwearu z high-endem. Moja przygoda zaczęła się bezpiecznie od czapki z daszkiem Palm Angels. Opinie zachęciły mnie, że cena jest adekwatna do jakości. Jest to według mnie najlepsza marka, która jeszcze zawładnie światem streetwearu i pokaże, że styl ten się niewiarygodnie rozwija!

Edyta

Streetwear stał się ostatnio bardzo popularny. Mój syn ma obsesje na punkcie tych wszystkich ubrań i to właśnie on zaraził mnie sympatią do marki Palm Angels. Opinie nie tylko mojego syna są pochlebne, ale również stylistów i największych gwiazd hip-hopu i nie tylko. Palm Angels zawładnęło stylem tzw. ulicznym i pokazuje, że bluzy czy t-shirty mogą wyglądać bogato i gustownie.

Tomek

Markę Palm Angels odkryłem podczas mojej wycieczki do stanów. Od zawsze lubię luźny, sportowy styl, więc butik w LA od razu mnie zachęcił do odwiedzenia go. Odrazu zaciekawiły mnie oversizowe bluzy z logo Palm Angels. Opinie klientów sklepu były tak pozytywne i ludzie byli tak zachwyceni tymi produktami, że kupiłem pierwszą bluzę. Teraz gdy tylko pojawiają się sezonowe wyprzedaże - szukam perełek 😀

Jacek

Uwielbiam oversizowe bluzy i duże, męskie T-shirty. Streetwear na szczęście już na stałe zagościł również na ulicach naszego kraju i świadomość ludzi tego stylu jest większa. Nie ma więc skrępowania, że wygląda się inaczej. Osoby sławne też częściej pokazują się w ubraniach marki Palm Angels. Opinie na temat mojego stylu słyszę często, ale noszę po prostu to co lubię, a ubrania Palm Angels uwielbiam!

Monika

Mój syn za zażyczył sobie na urodziny bluzę Palm Angels. Opinie moje i mojej żony się różniły, bo cena była wysoka. Finalnie doszło jednak do tego zakupu, a syn jest zachwycony, najchętniej by jej z siebie nie ściągał 🙂 Osobiście też mi się podoba, widać, że jest to rzecz porządnej jakości, która posłuży na długie lata. Przeżyła już wiele prań i jej stan jest nadal idealny. Polecam produkty marki Palm Angels.

Damian